Posiadamy koncesję na ochronę osób i mienia ZOBACZ

Mecz Wisła Kraków – Górnik Zabrze 3 grudnia 2017 roku

Strona główna Blog Mocna Ekipa z Tarnowa Mecz Wisła Kraków – Górnik Zabrze 3 grudnia 2017 roku

Po raz kolejny jest nam niezmiernie miło poinformować, że MOCNA EKIPA Z TARNOWA w dniu 03 grudnia 2017r., przybyła do ŚWIĄTYNI FUTBOLU. Pomimo niesprzyjającej aury pogodowej i bardzo złych warunków drogowych (podróż do Krakowa zajęła nam blisko 3 godziny w jedną stronę), przy ul. Reymonta 22, zameldowaliśmy się punktualnie o godzinie 18:00 w sile 35 osób, aby dopingować naszą WISŁĘ KRAKÓW w pojedynku z GÓRNIKIEM ZABRZE.

Jeśli chodzi o sam przebieg meczu, to po p ierwszej połowie humory mieliśmy doskonałe, ponieważ BIAŁA GWIAZDA prowadziła 1:0. Niestety druga połowa meczu nie była już tak dobra i ostatecznie spotkanie, nie bez pomocy sędziego Stefańskiego, zakończyło się zwycięstwem Górnika Zabrze.  Szkoda…..

Pomimo przegranej BIAŁEJ GWIAZDY, MY jako MOCNA EKIPA Z TARNOWA, po raz kolejny, odnieśliśmy wielki sukces, ponieważ znowu byliśmy razem i spędziliśmy wspólnie wspaniałe chwile. Po zakończeniu meczu, lekko zziębnięci zasiedliśmy w autokarze, po czym z całych sił zaśpiewaliśmy: CZY WYGRYWASZ CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ!!! W SERCU MOIM TYLKO WISŁA !!!! I NA DOBRE I NA ZŁE !!!!

Firma EMES I PARTNERZY dziękuję wszystkim uczestnikom niedzielnego wyjazdu. Każde spotkanie z Wami daje nam siłę i pokazuje, że nasz autorski projekt pt. MOCNA EKIPA Z TARNOWA ma sens. Dajemy uroczyste słowo honoru, że nasze cykliczne spotkania będą kontynuowane.