Posiadamy koncesję na ochronę osób i mienia ZOBACZ

Opłatek „U Wiślaków” czyli „Wszędzie dobrze ale w Wiślackim domu najlepiej”

Strona główna Blog Mocna Ekipa z Tarnowa Opłatek „U Wiślaków” czyli „Wszędzie dobrze ale w Wiślackim domu najlepiej”

Dzień 07 grudnia 2017 roku, zapisze się złotymi zgłoskami w historii działalności MOCNEJ EKIPY Z TARNOWA oraz firmy EMES I PARTNERZY.

 

Dzięki Fundacja Otwarte Ramię Białej Gwiazdy - FORBG mieliśmy wielki zaszczyt uczestniczyć w niepowtarzalnej kolacji Wigilijnej z udziałem piłkarzy naszej ukochanej Wisła Kraków W składzie pięcioosobowej delegacji MOCNEJ EKIPY Z TARNOWA, byli reprezentowani wszyscy uczestnicy naszego projektu tj. Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza ...im. Janusza Korczaka w Tarnowie w Tarnowie przy ulicy Szarych Szeregów 1, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. E. Gierat z Tarnowa mieszczący się w Tarnowie przy ulicy Romanowicza 9, Środowiskowy Dom Samopomocy im. Świętej Kingi z Tarnowa z siedzibą przy Alei Matki Bożej Fatimskiej oraz firma EMES I PARTNERZY z siedzibą w Tarnowie przy ul. Mickiewicza 1/5.

 

Podczas spotkania mieliśmy niepowtarzalną okazję do bezpośredniego spotkania z piłkarzami WISŁY KRAKÓW, do osobistej z nimi rozmowy oraz do wspólnych fotografii. W tym miejscu jeszcze raz kłaniamy się nisko i dziękujemy za zaproszenie FUNDACJI OTWARTE RAMIE BIAŁEJ GWIAZDY (bez pomocy FORBG tak naprawdę żaden nasz wyjazd na mecz BIAŁEJ GWIAZDY nie byłby możliwy) jak również za wszystkie otrzymane prezenty.