Posiadamy koncesję na ochronę osób i mienia ZOBACZ

Turniej w ramach XVIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych 31 maja 2017 roku

Strona główna Blog Mocna Ekipa z Tarnowa Turniej w ramach XVIII Tygodnia Osób Niepełnosprawnych 31 maja 2017 roku

Mamy zaszczyt poinformować, iż w dniu 31 maja 2017r., MOCNA EKIPA Z TARNOWA na zaproszenie WIŚLACKIEJ Fundacji OTWARTE RAMIĘ BIAŁEJ GWIAZDY, , udała się do Krakowa na integracyjny turniej piłki nożnej rozgrywany w ramach XVIII TYGODNIA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

 

Podobnie jak w ubiegłym roku MOCNA EKIPA Z TARNOWA na turnieju piłkarskim reprezentowana była przez dwie drużyny :

1. Wychowankowie Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Tarnowie przy ul. Romanowicza 9

2. Wychowankowie Placówki Opiekuńczo Wychowawczej im. Janusza Korczaka w Tarnowie przy ul. Szarych Szeregów 1

 

Z wielką dumą pragniemy obwieścić, że finale turnieju piłkarskiego spotkały się dwie drużyny MOCNEJ EKIPY Z TARNOWA . Po bardzo emocjonującym meczu, w regulaminowym czasie padł remis 1:1, i dopiero konkurs rzutów karnych wyłonił zwycięzcę turnieju. „Jedenastki” lepiej wykonywali Wychowankowie Placówki Opiekuńczo Wychowawczej im. Janusza Korczaka w Tarnowie i to oni zajęli pierwsze miejsce w turnieju. Drugie zaszczytne miejsce przypadło Wychowankom Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Tarnowie. W tym miejscu z kronikarskiego obowiązku, wypadałoby pewnie napisać kto nie trafił decydującego rzutu karnego dla SOSW jednak nie chcemy „kopać leżącego”…. Zresztą zaraz po przestrzelonym karnym, wujek Marcin obiecał wszem i wobec , że już nigdy nie podejdzie w żadnym meczu do strzelania jedenastek….

 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego wyjazdu do Krakowa tj. Fundacji OTWARTE RAMIĘ BIAŁEJ GWIAZDY a w szczególności Pani Joannie NAWRATIL (kobieta z WELKIM WIŚLACKIM serduszkiem), Pani Marcie TYLKO (Opiekun wychowanków SOSW), Pani Danucie SMOŁA (opiekun wychowanków POW im. J. Korczaka) oraz wszystkim innym nie wymienionym z nazwiska osobom, które przyczyniły do tego się do tego, że w Krakowie cudownie wszyscy się bawiliśmy i dzień 31 maja 2017r, pozostanie na długo w naszej pamięci.

 

Święty Augustyn napisał kiedyś, że : „DOPÓKI WALCZYSZ JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ !!”. Każdy kolejny wyjazd MOCNEJ EKIPY Z TARNOWA pokazuje nam, że wszyscy tego dnia byliśmy ZWYCIĘZCAMI.

 

DZIĘKUJEMY WAM ZA WSZYSTKO MOCNA EKIPO Z TARNOWA !!