Posiadamy koncesję na ochronę osób i mienia oraz na prowadzenie usług detektywistycznych ZOBACZ

Mocna Ekipa z Tarnowa

Strona główna Po godzinach Mocna Ekipa z Tarnowa

MOCNA EKIPA Z TARNOWA MOCNA EKIPA Z TARNOWA LOGO

„MOCNA EKIPA Z TARNOWA” to pomysł właściciela EMES I PARTNERZY - Marcina Skóry. Przedmiotowa inicjatywa zapoczątkowana została w lutym 2015 roku , jest w pełni przygotowywana, realizowana i finansowana przez firmę EMES I PARTNERZY.

„MOCNA EKIPIA Z TARNOWA” to przede wszystkim integracja osób niepełnosprawnych, wspólne spędzanie czasu, wyjazdy na mecze WISŁY KRAKÓW i pozytywne kibicowanie.

„MOCNA EKIPA Z TARNOWA” to również wspólne pikniki, turnieje piłkarskie oraz wycieczki krajoznawcze.

O sile „MOCNEJ EKIPY Z TARNOWA” stanowią:


  • Podopieczni wraz z Wychowawcami z tarnowskiego Domu Dziecka, a dokładnie z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej im. Janusza Korczaka w Tarnowie ul. Szarych Szeregów 1, 33-101 Tarnów
  • Podopieczni wraz z Wychowawcami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. E. Gierat 33 – 100 Tarnów Ul. Romanowicza 9

EMES CUP – GRAMY DLA EDWINA

Szanowni Państwo

Mamy zaszczyt poinformować, że pierwsza edycja Integracyjnego turnieju halowej piłki nożnej EMES CUP – GRAMY DLA EDWINA, już jest za nami. Największym sukcesem naszego turnieju było to , że Edwin od sobotniego popołudnia tj. od 09 lutego 2019r,  ma swój nowy wózek inwalidzki, Warto wspomnieć, że nikt z uczestników zawodów nie odniósł kontuzji pomimo, że w trakcie rozgrywanych meczów wszyscy zawodnicy zaangażowali w nie 100% swoich możliwości. W naszych rozgrywkach było mnóstwo uśmiechu i radości a co najważniejsze, wysłaliśmy w świat około jednego biliona pozytywnych emocji.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, sponsorom, kibicom a przede wszystkim Basi i Edwinowi CHMURA za uczestnictwo w zorganizowanej przez nas imprezie. Firma EMES I PARTNERZY uroczyście deklaruje, że w tej formule zagraliśmy pierwszy raz ale na pewno nie ostatni.

04 grudnia 2018 roku : WIGILIA W WIŚLACKIM DOMU

Delegacja MOCNEJ EKIPY Z TARNOWA, w dniu 04 grudnia 2018 roku, udała się do Krakowa, gdzie w gronie PRZYJACIÓŁ, w restauracji TWÓRCA SMAKÓW, spędziliśmy niepowtarzalną WIŚLACKĄ WIGILIĘ, zorganizowaną przez Fundację Otwarte Ramię Białej Gwiazdy – FORBG. Warto odnotować, że pomimo wszelkich przeciwności, swoją obecnością zaszczycili nas Piłkarze Wisły Kraków oraz cały sztab Trenerów BIAŁEJ GWIAZDY. W tym miejscu w imieniu całej MOCNEJ EKIPY Z TARNOWA, bardzo dziękujemy FORBG za zaproszenie.

Operacja TATRY 2018

Z wielką dumą informujemy, że MOCNA EKIPA Z TARNOWA w sile 41 osób, w dniu 20 września 2018 roku, podbiła najwyższe polskie góry czyli TATRY !!! W składzie MOCNEJ EKIPY Z TARNOWA znaleźli się podopieczni wraz z wychowawcami Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej im. Janusza Korczaka w Tarnowie, podopieczni wraz z Wychowawcami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. E. Gierat w Tarnowie, niezawodni jak zwykle Edwinek i Basia Chmurowie oraz inni nasi wielcy i długoletni Przyjaciele.

W towarzystwie przewodnika Grupy Podhalańskiej GOPR Pana Piotra PIERWOŁA mieliśmy okazję podziwiać najpiękniejsze polskie góry. Kulminacją naszego wyjazdu było zdobycie szczytu góry GIEWONT oraz piesza wycieczka Edwinka i Basi Chmura do Morskiego Oka. Nasz wyjazd miał 41 bohaterów jednak szczególne wyrazy uznania kierujemy dla Edwinka oraz Basi Chmura, którzy razem zdobyli Morskie Oko oraz dla Konrada Witek (uczeń SOSW ), którzy udowodnili, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Około godziny 23:00, nieco zmęczeni aczkolwiek bardzo szczęśliwi, powróciliśmy bezpiecznie do swoich domów.

To była jedna z najpiękniejszych przygód jak nam się przytrafiła za co w imieniu firmy EMES I PARTNERZY bardzo Wam dziękujemy nasza wspaniała MOCNA EKIPO Z TARNOWA .

Wspaniała wizyta w siedzibie Emes i Partnerzy

KOCHANI 

Czy pamiętacie jeszcze koncert z 23 stycznia 2018 roku? Dla przypomnienia podpowiemy, że firma EMES I PARTNERZY oraz MOCNA EKIPA Z TARNOWA, byli współorganizatorami wydarzenia charytatywnego w którym, udział wzięli: Kasia NOSOWSKA oraz zespoły TOTENTANZ i MERCURIUS. Całkowity dochód z koncertu został przekazany na wakacyjne spełnienie marzeń niepełnosprawnych dzieci jakim był wyjazd nad Morze Bałtyckie.

Mamy zaszczyt i niemałą satysfakcję poinformować Was, że w ubiegłym piątek (07 września 2018 roku), do firmy EMES I PARTNERZY z niezapowiedzianą wizytą, przybyli do nas wspaniali GOŚCIE tj. uczniowie wraz z wychowawcami, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. E. Gierat w Tarnowie. W trakcie spotkania, członkowie MOCNEJ EKIPY Z TARNOWA podzielili się swoimi wrażeniami z wakacyjnego wyjazdu nad Morze Bałtyckie oraz wręczyli nam pamiątkowy kolaż ze zdjęciami (już zawisł w honorowym miejscu biura).

Patrząc na szczere i cudowne uśmiechy dzieciaków, po wysłuchaniu tylko części ich pięknych opowieści, firma EMES I PARTNERZY obiecuje, że w styczniu 2019 roku, urządzimy kolejny koncert charytatywny z udziałem jednego z największych i najbardziej znanych polskich zespołów rockowych (na razie nie możemy powiedzieć jaki to zespół ponieważ negocjacje wciąż trwają). Bo wszak wiadomo, że my jesteśmy MOCNA EKIPA Z TARNOWA i zawsze dotrzymujemy słowa!.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do magicznego wyjazdu dzieciaków. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z ich wakacyjnego pobytu w Ustroniu Morskim, które choć w części zobrazują cudowną atmosferę tamtych dni. Dla takich prawdziwych uśmiechów warto zorganizować kolejny koncert.

Firma EMES I PARTNERZY dziękuje całej MOCNEJ EKIPIE Z TARNOWA za to, że jesteście z nami.

Turniej piłkarski w ramach obchodów XIX tygodnia osób niepełnosprawnych pt. Kocham Kraków z wzajemnością

Kochani 

Mamy zaszczyt poinformować, że MOCNA EKIPA Z TARNOWA w sile 30 osób, w dniu 11 czerwca 2018 roku, na zaproszenie FORBG (Fundacji Otwarte Ramię Białej Gwiazdy), udała się na bardzo mocno obsadzony turniej piłkarski, odbywający się w ramach obchodów XIX tygodnia osób niepełnosprawnych pt. KOCHAM KRAKÓW Z WZAJEMNOŚCIĄ .

W tym roku MOCNA EKIPA Z TARNOWA wystawiła dwie drużyny, złożone z wychowanków i opiekunów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tarnowie im. E. Gierat oraz z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej im. J. Korczaka w Tarnowie.

Warto również wspomnieć, że MOCNĄ EKIPĘ Z TARNOWA tradycyjnie wspierali nasi najstarsi „wyjazdowicze – talizmany” tj. Edwinek wraz ze swoją Mamą Barbarą. Z wielką dumą a zarazem i przyjemnością informujemy, że po wspaniałej i iście sportowej rywalizacji, z krakowskiego turnieju, przywozimy pierwsze miejsce (Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza im. Janusza Korczaka) oraz trzecie miejsce (Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tarnowie im. E. Gierat). Wszystkie mecze miały bardzo zacięty przebieg i można jedynie żałować, że naszej rywalizacji nie obserwował obecny selekcjoner reprezentacji Polski, Adam NAWAŁKA, ponieważ kliku uczestników turnieju za swoje zaangażowanie i nieprawdopodobną walkę na boisku, mogłoby otrzymać w „trybie awaryjnym”, powołanie do naszej kadry na MŚ.

Bardzo dziękuję FORBG za zaproszenie na turniej piłkarski oraz jak zwykle wspaniała i niezapomnianą gościnę. Chylimy również czoła dla wszystkich uczestników i organizatorów tego jakże pozytywnego przedsięwzięcia. Naszym dwóm drużynom z MOCNEJ EKIPY Z TARNOWA, serdecznie gratulujemy genialnego występu i w następnym roku stawiamy poprzeczkę nieco wyżej : z imprezy pt. KOCHAM KRAKÓW Z WZAJEMNOŚCIĄ, w 2019 roku, przywozimy dwa pierwsze miejsca!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które w obiektywie Aleksandry Skóra, oddają nasze wspólne, niezapomniane i piękne chwile.

18 MAJA 2018 ROKU – WYJAZD DO KRAKOWSKIEGO OGRODU ZOOLOGICZNEGO

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu 18 maja 2018 roku, MOCNA EKIPA Z TARNOWA na zaproszenie firmy EMES I PARTNERZY i przy wsparciu Sławomira SIEDLIKA, udała się w sile 46 osób do Krakowa.

 

W trakcie naszego 29 – tego wyjazdu, uczestniczyliśmy w niezapomnianej plenerowej lekcji biologii i geografii, poprowadzonej przez dwóch przewodników z krakowskiego ogrodu zoologicznego. Zwiedzając z przewodnikami krakowskie ZOO, odbyliśmy niezapomnianą podróż po wszystkich kontynentach naszej Ziemi jak również mieliśmy niepowtarzalną okazję do podziwiania najbardziej egzotycznych zwierząt, które zamieszkują najdalsze zakątki świata. Udział w wyjeździe do krakowskiego ZOO wzięli uczniowie i wychowankowie : Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Tarnowie, Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza im. Janusza Korczaka w Tarnowie, Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Przyjazny Dom” z Tarnowa oraz jak zwykle niezawodny Edwinek wraz ze swoją Mamą.

 

Pozdrawiamy i jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom wyjazdu jak również za to, że MOCNA EKIPA Z TARNOWA jest NAPRAWDĘ TAKA MOCNA !!!

Mecz Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków 7 kwietnia 2018

Po raz kolejny z wielką dumą obwieszczamy, że MOCNA EKIPA Z TARNOWA wyruszyła   na kibicowski szlak. Tym razem w sile 24 rozśpiewanych gardeł udaliśmy się do podtarnowskiej Niecieczy gdzie nasza ukochana  WISŁA KRAKÓW rozgrywała wyjazdowy mecz z drużyną SANDECJI NOWY SĄCZ.  Na stadionie w Niecieczy zjednoczyliśmy kibicowskie siły z naszymi PRZYJACIÓŁMI z Fundacji OTWARTE RAMIE BIAŁEJ GWIAZDY -FORBG.

 

Sobotniego wieczoru piłkarze WISŁY KRAKÓW niestety  nie rozpieszczali nas swoją grą i dlatego mecz zakończył się remisem 0;0. Teraz przed nami kolejne mecze w grupie mistrzowskiej i głęboko wierzymy, że to co najlepsze w wykonaniu piłkarzy WISŁY KRAKÓW  dopiero przed nami. JAZDA!!! JAZDA !!! JAZDA !!!! BIAŁA GWIAZDA !!!

Podsumowanie magicznego wieczoru

Czas na podsumowanie magicznego wieczoru, jakim był koncert charytatywny z Kasią Nosowską na scenie….. Firma Emes i Partnerzy oraz Mocna Ekipa z Tarnowa z radością informuje, że dzięki Państwa hojności oraz wielkiemu sercu na nasz wspólny cel – jakim był wyjazd niepełnosprawnych dzieci nad morze – udało się zebrać:

  • 11 750 zł – z wpływu z biletów
  • 10 690 zł z licytacji
  • 520 zł z puszek

ŁĄCZNIE: 22 960 ZŁ!!!!


Dziękujemy w imieniu swoim oraz dzieci i mamy nadzieje, że już niedługo podzielimy się z Państwem zdjęciami z wymarzonego wyjazdu nad morze! Dzisiaj jeszcze raz wracamy do koncertu w Tarnowskim Teatrze widzianym w obiektywie fotografa Artura Gawle:

Koncert charytatywny z Kasią Nosowską,Totentanz oraz Mercurius na scenie już za nami!

Tak było! Koncert charytatywny z Kasią Nosowską,Totentanz oraz Mercurius na scenie już za nami! 
Firma Emes i Partnerzy oraz Mocna Ekipa z Tarnowa bardzo Wam dziękuje za hojność i tak liczne przybycie! Zobaczcie fotorelację z tego niezapomnianego wieczoru, podczas którego każdy dołożył cegiełkę w celu spełnienia marzeń niepełnosprawnych dzieci!