Posiadamy koncesję na ochronę osób i mienia oraz na prowadzenie usług detektywistycznych ZOBACZ

Współpracownicy

Strona główna O nas Współpracownicy

Jarosław Nieć

Dyrektor Generalny firmy EMES i Partnerzy. Były oficer i długoletni szef w różnych jednostkach polskich służb porządku prawnego. Specjalista w zakresie zarządzania ryzykiem oraz rozwiązywania spraw trudnych i nietypowych. W firmie EMES i Partnerzy bezpośrednio nadzoruje i koordynuje wszystkie projekty związane z weryfikacją szkód dla Towarzystw Ubezpieczeniowych, ekspert z obszaru wywiadu gospodarczego oraz audytu dochodzeniowego. Specjalizuje się w przeglądach ryzyka, sprawach gospodarczych, audytach śledczych oraz sprawdzeniach pracowniczych.

Sławomir Brotaj

Koordynator działań realizowanych przez współpracowników firmy EMES i Partnerzy. Były oficer i długoletni szef w różnych jednostkach polskich służb porządku prawnego. W przeszłości pełnił służbę na stanowiskach kierowniczych w Wydziałach Kryminalnych oraz d/w z Korupcją. Przez długie lata był specjalistą w Wydziałach d/w z Przestępczością Gospodarczą. Podczas swojej służby zajmował się najcięższymi gatunkowo sprawami dotyczącymi niegospodarności, przestępczości podatkowej i akcyzowej, przestępczości korupcyjnej oraz kryminalnej. W firmie EMES i Partnerzy jest specjalistą od ochrony marki, zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz czynności związanych z wywiadem gospodarczym.

Cezary Rataj

W firmie EMES i Partnerzy, specjalista d/s Operacyjnych. Były oficer i długoletni szef w różnych jednostkach polskich służb porządku prawnego. Dla Cezarego „ofensywne” metody pracy operacyjnej nie mają żadnych tajemnic i po tylu latach pracy z tym właśnie zagadnieniem, można o nim powiedzieć – ekspert. Specjalizuje się w tematach zwalczania nadużyć wewnętrznych, korupcji menadżerskiej, w prowadzeniu audytów śledczych, ochronie znaków towarowych oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. Szef regionalny odpowiedzialny za województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie oraz warmińsko-mazurskie.

Wstega żałobna

Andrzej Świszcz

Wojtek Grzesiok

W firmie EMES i Partnerzy specjalista d/s Operacyjnych. Szef regionalny odpowiedzialny za województwo śląskie, jak również nadzorujący prowadzone projekty na terenie Ukrainy oraz Białorusi. Studiował tematy związane z bezpieczeństwem w Polsce i we Francji, dawniej blisko związany z JW 410. Od lat szkoli z różnych zagadnień żołnierzy Wojska Polskiego, funkcjonariuszy oraz pracowników Firm i Urzędów państwowych. Wojciech Grzesiok jest inżynierem, trenerem, specjalistą od logistyki, alpinistą, instruktorem wspinaczki, podróżnikiem, żeglarzem, członkiem Zarządu Polskiego Związku Alpinizmu.

Adam Bekier

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach zarządczych. Akredytowany coach ICF, trener i wykładowca akademicki. W Firmie EMES i Partnerzy odpowiedzialny za obszar szeroko rozumianych szkoleń biznesowych. Specjalizuje się w tematyce przywództwa w biznesie i budowania zespołu, komunikacji i strategii przedsiębiorstw. Z uwagi na swoje doświadczenie oraz wykształcenie, nieoceniony podczas sporządzania wniosków z przeprowadzonych czynności w sprawach ochrony biznesu. Prezes Zarządu InnerSource, Wiceprezes Zarządu Fundacji na rzecz rozwoju Politechniki Poznańskiej.

Robert Słomski

W firmie EMES I PARTNERZY jest specjalistą d/s Operacyjnych. Były oficer w jednostkach polskich służb porządku prawnego. Odpowiedzialny za projekty związane z weryfikacją szkód dla Towarzystw Ubezpieczeniowych. Ekspert z obszaru śledztw majątkowych, wywiadu gospodarczego oraz audytu dochodzeniowego - śledczego. W firmie EMES i PARTNERZY nadzoruje wszelkie projekty z regionu województw małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego.

Andrzej Piazdecki

W firmie EMES I PARTNERZY jest specjalistą d/s naszych kluczowych klientów na terenie krajów byłego WNP . Były oficer i długoletni szef w różnych jednostkach polskich służb porządku prawnego. W EMES i PARTNERZY odpowiedzialny jest za projekty z obszaru nadużyć wewnętrznych, korupcji menadżerskiej oraz w prowadzeniu audytów śledczych. Ekspert w zakresie ofensywnych metod pracy operacyjnej.

Piotr Tatarata

W firmie EMES I PARTNERZY specjalista d/s Operacyjnych. Były oficer zajmujący kierownicze stanowiska w jednostkach polskich służb porządku prawnego. Odpowiedzialny za projekty związane z weryfikacją szkód dla Towarzystw Ubezpieczeniowych. Ekspert wywiadu gospodarczego oraz audytu dochodzeniowo - śledczego. W firmie EMES i PARTNERZY odpowiedzialny za region województw mazowieckiego oraz łódzkiego.

Dariusz Paluch

W firmie EMES i Partnerzy specjalista d/s Operacyjnych. Były oficer polskich służb porządku prawnego. W Firmie EMES i Partnerzy odpowiedzialny za projekty z obszaru nadużyć wewnętrznych, zwalczaniu nieuczciwej konkurencji oraz w prowadzeniu audytów śledczych.

Kinga Matysiak

W Firmie EMES i Partnerzy odpowiedzialna za logistykę oraz koordynację wszelkich działań prowadzonych w regionach, a także pierwszy kontakt z klientem. Ukończone z wynikiem celującym wyższe studia na kierunkach Administracji oraz Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji, jak również jej osobiste predyspozycje, sprawiają że cała działalność firmy EMES i Partnerzy jest sprawnie funkcjonującym, precyzyjnym mechanizmem.